<img src="https://secure.leadforensics.com/133892.png" alt="" style="display:none;">
LATVIA

Algas un personāla risinājumi


 

Estonian       |        English

Vairāk laika cilvēkiem

Igaunijas uzņēmumi savā ikdienas darbā saskaras ar pārmērīgu laika patēriņu darbībām, kas saistītas ar algu un personālu, manuālu darbību izraisītām kļūdām un nepareiziem aprēķiniem, turklāt efektivitāte ir zema. Ļoti zema. No kā tas izriet? Galvenokārt no novecojušas algu un personāla programmatūras, kas sniedz maz funkcionalitātes un ir novecojusi.

Mūsu darbam nodevusies komanda, algu un personāla uzskaites konsultanti un attīstītāji katru dienu strādā, lai padarītu mūsu klientu dzīvi vienkāršāku. Korekta algu aprēķināšana? Mūsdienīgs un intuitīvs risinājums? Pašapkalpošanās? Lielisks klientu atbalsts? Jā. Tieši to mēs darām. Droši sazinies ar mums un pārbaudi, vai mēs spēsim arī Tavu algu aprēķināšanai izmantoto laiku samazināt no 4 dienām uz 4 stundām.

Ilglaicīga pieredze

Vairāk nekā 20 gadu pieredze nozarē. Mēs pārzinām visu algu un personāla procesu un vietējo likumdošanu.

Pārliecināta un pieredzējusi komanda

Lielākā algu un personāla komanda Baltijā. Vairāk nekā 20 darbam nodevušos speciālistu, kas katru dienu sniedz ieguldījumu risinājuma attīstībā.

Vienīgais risinājums visām Baltijas valstīm

Kompleksais risinājums ņem vērā trīs valstu likumdošanas īpatnības un vajadzības.

Columbus Mākoņu Algas

Columbus Mākoņu Algas ir Columbus Eesti attīstīts komplekss algas un personāla programmatūras risinājums, kas pārvalda visu darbinieka darba mūža ciklu – no pieņemšanas līdz gala norēķinam.

Lasīt tālāk

Uzņēmumi, kas mums uzticas

TBP Logos

Iepazīsties tuvāk ar algas un personāla risinājumu!

Pasūti demo prezentāciju mūsu ekspertiem un uzzini precīzāk, kā Columbus algas un personāla risinājumi noderēs Tavam uzņēmumam.

Jā, vēlos pasūtīt demo prezentāciju!

Partneri

Sadarbība ir panākumu atslēga, tādēļ novērtējam arī savus partnerus, ar kuriem kopā varam piedāvāt kompleksus risinājumus.

Diāna Ļebedeva-Gulbe

Konsultants

Vēlies uzzināt vairāk?

right-arrow share search phone phone-filled menu filter envelope envelope-filled close checkmark caret-down arrow-up arrow-right arrow-left arrow-down